אספקת אדני רכבת פרוסים לגינה או לנגרות

אדני רכבת נועדו לשאת קרונות עמוסים, העצים עברו תהליכי ייבוש ואימפרגנציה כדי לעמוד בתלאות מזג האוויר ועומס המשא לאורך השנים. לכן אדני רכבת הם מוצרים ארוכי חיים, בדרך העץ מייבאים ומספקים אדני רכבת חתוכים ופרוסים לפי הזמנה.

בעוד שרוב העצים דורשים כריתת יערות, ניתן למחזר אדני רכבת ולהשתמש בהם למגוון צרכים אחרי שסיימו את עבודתם מתחת למסילת הרכבת.
אדני הרכבת ניתנים להשגה במספר גדלים, עובי אדן רכבת של סטנדרטי הוא 15 ס"מ ורוחבו 23 ס"מ, האורכים הם 1.5, 2.6 או 4 מטרים.
בדרך העץ ניתן להזמין אדני רכבת חתוכים בכמה צורות: פרוסות, קוביות או לאורך האדן.

אדני רכבת שיוצרו מהעצים ארז, בוק ואורן עברו תהליך של חיטוי (אימפרגנציה) ומתאימים לבניית מבנים וריהוט גן בלבד. אדני רכבת מעץ אלון לא עברו חיטוי בזכות החוזק הטבעי של העץ והם מתאימים גם לבניית ריהוט פנים. בדרך העץ ניתן להזמין אדני רכבת מכל סוגי העצים.

השימושים באדני הרכבת

שימוש באדני רכבת לגינה

האדן הוא אלמנט דומיננטי מאוד בגינה ובחצר, הוא בולט בקשיחותו ובמראהו הכהה גם יחד. עוביו הנדיב מאפשר להשתמש בו כחלק מתשתיות הגן כמדרגות, כקיר תומך לשטח מגונן או כעמודים לפרגולה. שימוש נפוץ ביותר באדן הוא תיחום שטחים בגינה, בין אם מדובר בתוחם לערוגת פרחים או לשיחים, בערוגה מוגבהת מגובה הדשא או בבניית מתחם פשוט.

האדן המאסיבי משרטט בקווים ישרים ופשוטים את האזור. החוזק וצורה הטבעית של אדני הרכבת מאפשרים לבנות גדרות, פרגולות ודקים בעיצובים מיוחדים.

שימוש באדני רכבת לבניית ריהוט גן

ניתן לבנות מאדני רכבת רהיטים יחודיים ומרשימים לחצר כמו אדניות, ספסלים, שולחנות חצר, עמודי תאורה, נדנדות ועוד. יש אפשרות להזמין מנגריית בדרך העץ אדני רכבת חתוכים ומוכנים לבניית רהיט או להזמין רהיטים מאדני רכבת על פי דרישתך.

שימוש באדני רכבת לבניית ריהוט פנים

בדרך העץ פועלת נגריה מיוחדת במינה, אשר יוצרת רהיטי פנים יחודיים ומקוריים מאדני רכבת.
לבניית ריהוט פנים מאדני רכבת משתמשים באדנים ספציפיים שבהם רמת האימפרגנציה היא נמוכה.
אנו בדרך העץ מחזיקים במלאי אדני אלון מהאיכותיים ביותר, שלא עברו תהליך חיטוי, מה שמאפשר חיתוך ושימוש באדני רכבת גם לבניית ריהוט פנים כמו שולחנות אוכל, שולחנות סלון, חדרי שינה ועוד.