שחפופיה עיצוב בעץ בהתאמה אישית

חברת שחפופיה בע"מ הוקמה בשנת 2001 ע"י שחף דרויש מתוך חזון ליצור לאנשים ריהוט ומוצרי עץ לבית ולבחוץ בצורה קצת אחרת, באופן שמכניס את הטבע הביתה באיכות וברמת דיוק על פרטים הקטנים.

בחברת שחפופיה פועלת נגריה מיוחדת המונה צוות אמנים מהשורה הראשונה המומחים בייצור בעבודת יד ובתשומת לב לכל פיסת עץ על מנת להגשים ללקוחותינו את כל העולה על דמיונם.

במהלך השנים יצרנו מעגל של לקוחות מרוצים מוסדות ופרטיים והרחבנו את שרותינו למגוון מחלקות תוך כדי שמירת ציווין החברה להיות המקצועיים ביותר, לעשות שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, ולתת את השירות האדיב ביותר לצורך שמירת שביעות רצון לקוחותינו.

במחלקת הריהוט שלנו המשכנו לייצר ריהוט פנים וחוץ ברמה הגבוהה ביותר מעץ מלא ובשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בשוק, ולהיות הראשונים בישראל המייצרים ריהוט מאדני רכבת.
מעבר לשימוש באדני רכבת אנו מומחים בעבודה עם עצי אגוז אפריקאי, אלון צרפתי, אלון אירופאי ועץ אורן.
אנו מייצרים את הריהוט על פי תכנון העולה על דמיונו של הלקוח או מבחירה מהקטלוג הקיים, ובתהליך הייצור אנו עושים שימוש במאה אחוזי עץ ולא בתחליפים מלאכותיים למיניהם.
בייצור ריהוט חוץ לרוב אנו עושים שימוש באדני רכבת, עצי אורן ומעצים עתיקים שונים על מנת להקנות לרהיט מראה ייחודי בגימור מושלם וכמובן עמידות לאורך זמן מנזקי חוץ.

במחלקת עיבוד ואספקת עץ בחברת שחפופיה ניתן למצוא עצים המיובאים על ידינו לשימוש לנגר המקצועי והחובב.
כיום, המנסרה בחברתנו היא מבין אחת המנסרות הגדולות בארץ ובה תוכלו להזמין כל סוג עץ חתוך בגדלים שונים במידות שתרצו בצורות עיבוד שונות ואף ניתן לקבל את העץ לאחר צביעה איכותית בהתאם לבקשת הלקוח.
כחלק מעבודות העץ שאנו מבצעים ניתן להזמין אצלנו פרגולות איכות, דקים ברמת גימור גבוהה, מדרגות עץ ושאר מבני עץ הנבנים במקצועיות ויסודיות רבה בחומרי הגלם הטובים ביותר ומותקנים באופן מתאים על פי דרישות הלקוח ולשביעות רצונו.
בשחפופיה אף קיימת מחלקה לפרזול וצביעה המציעה מגוון מוצרים משלימים ממתכת הנלווים לעבודות העץ שלנו ומוצרי צבע איכותיים על מנת להעניק למוצרינו גימור מושלם ומראה שאין דומה לו.

חברתנו חרטה על דגלה להיות ראשונים באיכות המוצרים, ובשירות הלקוחות וביצירתיות שעולה על כל דמיון.